SSMiZ Polska zrzesza Studentów z całej Polski. Stowarzyszenie  prowadzi projekty naukowo-badawcze dla przedsiębiorców  z zakresu zarządzania i marketingu. Raporty końcowe są podstawą publikowanych książek i monografii członków  Stowarzyszenia przy współpracy z Uczelniami Wyższymi z Polski. Zachęcamy do współpracy Studentów, którzy potrzebują wsparcia oraz chcą pracować oraz tworzyć siłę polskiej nauki i innowacji.

 

MISJĄ Stowarzyszenia jest wspieranie Studentów oraz przedsiębiorców z całej Polski tworząc platformy rozwojowo-badawcze. Kreujemy innowacje poprzez połączenie nauki oraz wiedzy teoretycznej ze światem biznesu. Pracujemy w zespołach przez co rozwijamy współpracę, budujemy wyjątkowo mocne więzi oraz realizujemy ogólnopolskie projekty. 

 

Jesteś ambitnym Studentem, który chce rozwijać się w dziedzinach nauk ekonomicznych? Chcesz prowadzić własne badania ale nie masz doświadczenia w kontaktach z firmami lub nie masz warunków do ich prowadzenia? Pomożemy Ci stworzyć platformę współpracy oraz poprowadzimy ścieżki Twoich badań. Zgłoś się do nas już dziś, omówimy szczegóły wsparcia! 

 

Prowadzisz firmę i czujesz, że zbyt wolno się rozwijasz? Nie wiesz gdzie leży przyczyna tego stanu? W ramach prowadzonych badań przeprowadzimy stosowne badania oraz pomożemy wdrożyć strategię naprawcze lub rozwojowe. Członkowie Stowarzyszenia służą niezbędną wiedzą z zakresu zarządzania, marketingu, produkcji, ergonomii oraz innych dziedzin nauk ekonomicznych. Nie czekaj, już dziś skontaktuj się z nami! Połączymy świat Twojego biznesu ze światem Nauki i prawdziwego dynamicznego rozwoju! 

NASZE MEDIA

Jemytu.pl
Znajdź najlepsze restauracje na każdą okazję

Zachęcamy do współpracy każdą restaurację. Już dziś pokaż mieszkańcom swojego miasta czym zaskoczysz ich wieczorem w swoim lokalu. Nie czekaj, zbudujmy razem profil Twojej restauracji!

Citylighty
miejska sieć nośników informacji publicznej

Elektroniczne nośniki informacji zyskują coraz to większe uznanie oraz przyciągają uwagą rzesze odbiorców. Citylighty jako elementy małej architektury miejskiej idealnie wpisują się w jej dynamiczny, nowoczesny charakter. Mogą mieć formę nośników, ławek, stolików itp. Skorzystaj z naszej oferty już dziś. 

Reklama sufitowa
Innowacyjna technika reklamowa

Reklam jest wiele. Pozwól wyróżnić się Twojej! Już dziś daj się zauważyć tam gdzie wszyscy Cię zobaczą! Sposób tej reklamy zostały wymyślony i opatentowany przez Studentów SSMiZ i obecnie zyskuje rzesze sympatyków
w całej Polsce.
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!