SSMiZ Polska zrzesza Studentów z całej Polski. Stowarzyszenie  prowadzi projekty naukowo-badawcze dla przedsiębiorców  z zakresu zarządzania i marketingu. Raporty końcowe są podstawą publikowanych książek i monografii członków  Stowarzyszenia przy współpracy z Uczelniami Wyższymi z Polski. Zachęcamy do współpracy Studentów, którzy potrzebują wsparcia oraz chcą pracować oraz tworzyć siłę polskiej nauki i innowacji. Wspieramy również młodych w prawidłowym wyborze ścieżki edukacji i kariery, pomagamy na każdym etapie drogi życiowej. 

 

CELEM i MISJĄ stowarzyszenia jest wspieranie uczniów, studentów i doktorantów w prowadzeniu działalności badawczo-naukowej m.in. w zakresie nauk ekonomicznych: zarządzania organizacją, zarządzania produkcją, zarządzania kadrami, marketingu, wprowadzania i rozwijania nowego produktu, ergonomii oraz innych obszarów z uwzględnieniem aktualnych metod, technik, narzędzi, sposobów oraz systemów pozwalających tworzyć kompleksowe raporty na temat wybranego obszaru działań oraz umożliwienie studentom uczelni wyższych oraz członkom Stowarzyszenia rozwijania się w tych dyscyplinach naukowych na czas lub w ramach wykonywania zadań członka stowarzyszenia. Celem działalności Stowarzyszenia jest również wspieranie uczniów, studentów i doktorantów w rozwoju w obszarach m.in.: edukacja, nauka, przedsiębiorczość, społeczeństwo obywatelskie, rozwój szkolnictwa i nauki, wybór ścieżki edukacji, nauki i rozwoju

 

Jesteś ambitnym Studentem, który chce rozwijać się w dziedzinach nauk ekonomicznych? Chcesz prowadzić własne badania ale nie masz doświadczenia w kontaktach z firmami lub nie masz warunków do ich prowadzenia? Pomożemy Ci stworzyć platformę współpracy oraz poprowadzimy ścieżki Twoich badań. Zgłoś się do nas już dziś, omówimy szczegóły wsparcia! 

 

Prowadzisz firmę i czujesz, że zbyt wolno się rozwijasz? Nie wiesz gdzie leży przyczyna tego stanu? W ramach prowadzonych badań przeprowadzimy stosowne badania oraz pomożemy wdrożyć strategię naprawcze lub rozwojowe. Członkowie Stowarzyszenia służą niezbędną wiedzą z zakresu zarządzania, marketingu, produkcji, ergonomii oraz innych dziedzin nauk ekonomicznych. Nie czekaj, już dziś skontaktuj się z nami! Połączymy świat Twojego biznesu ze światem Nauki i prawdziwego dynamicznego rozwoju! 

NASZE MEDIA

Konferencje
Konferencja naukowa Zarządzanie i Innowacje XXI Wieku

Stowarzyszenie Studentów Marketingu i Zarządzania w swojej działalności naukowo-badawczej istotę widzi również w organizowaniu konferencji naukowych. Konferencje są czasem, miejscem i płaszczyzną wymiany cennych doświadczeń i zawierania nowych kontaktów. Zarządzanie i Innowacje XXI wieku to ogólnopolska konferencja naukowa organizowana przez SSMIZ.

www.mapaakademicka.pl
Znajdź najlepsze uczelnie i porównaj proi punktowe

Stowarzyszenie prowadzi największy w Polsce, niekomercyjny projekt edukacyjny skierowany do maturzystów. Każda uczelnia może dotrzeć z ofertą edukacyjną do maturzystów z całej Polski za pomocą wielkoformatowej, papierowej Mapy danego miasta lub województwa.

Monografie

Osiągnięcia członków Stowarzyszenia Studentów Marketingu i Zarządzania prezentowane są również w książkach. We wrześniu 2022 roku Stowarzyszenie wraz z wydawnictwem Politechniki Łódzkiej pod redkcją Dominika Malinowskiego i Joanny Sośnickiej wydało recenzowaną monografię “Zarządzanie i Innowacje XXI wieku”.